Parko taisyklės

   

Atvykimas į Lūkstas rest park nuo 14 val., išvykimas iki 12 val. Jeigu norite pabūti ilgiau – prašome kreiptis į administraciją, galbūt bus galimybė Jums pasisvečiuoti ilgiau (tuo atveju, jeigu po Jūsų išvykimo namelis nerezervuotas).

· Patalpose ir paplūdimyje nerūkoma. Labai prašome atsižvelgti į aplinkinius poilsiautojus, ypač su mažais vaikais. Jie tikrai bus Jums dėkingi už supratingumą, o vaikai džiaugsis švariu, nuorūkomis neužterštu smėliu Prašome nuorūkas mesti užgesintas ir tik į šiukšlių dėžes.

· Svečių prašome gerbti kitų svečių poilsį. Draudžiama garsi muzika lauke ir vidaus patalpose, fejerverkų šaudymas ir kitas didelis triukšmas., o nuo 23 val. iki 8 val. – visiškas ramybės laikas. Kiekvieną kartą atvykus mes Jus įspėjame, kad nuo 23 val. triukšmauti negalima. Pamiršusiems – dar kartą primena budintis apsaugos darbuotojas. Tylos laikas taip pat galioja ir šalia esančioje valstybinėje teritorijoje, nuo 22 val. Šią teritoriją prižiūri policija.

· Su mažų veislių augintiniais priimame tik į Miško namelius. Šeimininkai privalo rūpintis, kad jų augintiniai netrukdytų kitiems svečiams, negulėtų lovose bei parko teritorijoje neterštų. Taip pat su augintiniais galima atvykti su kemperiais, palapinėmis, atokiau nuo paplūdimio ir kitų poilsiautojų. Primename, kad pagal Telšių regiono taisykles, augintiniai paplūdimiuose yra draudžiami. Augintiniams reikalingais daiktais, maistu pasirūpina patys šeimininkai, papildomas mokestis neimamas.

· Jei svečiai atvyksta su vaikais - privalo rūpintis jų saugumu. Nors Lūksto ežero krantas ir seklus, tačiau labai prašome nepalikti vaikų be priežiūros.

· Apgyvendinimo patalpose apsigyvenančių gyventojų skaičius negali viršyti esančių lovų skaičiaus. Pas nameliuose gyvenančius poilsiautojus kiti poilsiautojai atvykti negali. Prie namelių palapines, kemperius statyti draudžiama, jiems skirtos kitos zonos. Automobilių parkavimas tarp namelių, ant ežero kranto negalimas. Administratorė Jums nurodys, kur galima parkuoti automobilį.

· Labai prašome saugoti mūsų turtą. Jei inventorius sulaužomas, sudaužomas ar kaip kitaip sugadinamas, administraciją informuoti telefonu +37069850292 nedelsiant. Atsakingai plaukti vandens dviračiais, neviršijant asmenų skaičiaus, dėvėti gelbėjimosi liemenes.

· Ugnį kūrenti tik šašlykinėse, toliau nuo namelių ir kitų poilsiautojų, ugnies nepalikti be priežiūros. Mūsų nameliai pastatyti laikantis Žemaitijos tradicinės architektūros bruožų, todėl prašome šašlykines statyti kuo toliau nuo čerpinių stogų, siekiant išvengti gaisro galimybės.

· Antklodės, rankšluosčiai ir kitas kambarių inventorius negali būti naudojamas paplūdimyje ar lauke. Labai prašome saugoti savo asmeninius daiktus, nepalikti be priežiūros vertingų daiktų. Teritorija stebima vaizdo kameromis, įvykus vagystei - kreiptis į administraciją.

· Teritorijoje svečiai gali žvejoti. Meškeriotojai iš anksto turi pasirūpinti reikalingais leidimais mėgėjiškai žūklei bei žvejybos vietą palikti tvarkingą.

· Išvykdami svečiai palieka tvarkingas patalpas, 10 min prieš išvykimą prašome informuoti administraciją telefonu +37069850292.

Dėl nakvynės poilsio parke: +370 698 502 92
Įmonėms ir renginiams:       +370 647 41 572
„Medininkų“ kavinė:               +370 682 459 89
Direktoriaus tel. nr.:               +370 647 41 572
el. paštas: info@lukstasrestpark.lt
Direktoriaus el. paštas: info@varniupiras.lt

Įmonės rekvizitai

Įmonės kodas: 280362230
PVM mokėtojo kodas: LT803622314
Juridinis adresas: Ungurių g. 9, Graužų k., Varnių sen., Telšių raj. savivaldybė
Poilsio parko adresas: Ungurių g. 9, Graužų k., Varnių sen., Telšių raj. savivaldybė